همه / بلاگ

تاثیر مخرب دعانویسی و طلسم

1398/11/29

چکیده
اینو هم در نظر داشته باشید که کائنات هوشمنده و شوخی و انگولک کردن این انرژی عظیم کیهانی کار ابلهان هست. یعنی طرف می‌آد با دعا نویسی و طلسم کردن و اینا در اصل خودش رو با این انرژی عظیم و قهار روبرو می‌کنه که شبیه یه شوخی مضحک هست.

یکی از باورهای بازدارنده و خیلی منفی که توی ایران گسترش پیدا کرده اینه که بعضی ها می‌گن ما رو طلسم کردن، یا دعا نوشتن واسه ما، چون هر کاری می‌کنیم موفق نمی‌شیم، یا هی ضرر می‌کنیم و مشکلات زیادی توی زندگی ایجاد می‌شه. فرضشون هم اینه که احساس بیماری داریم، یا تصمیم‌های عجولانه می‌گیریم، شکست‌های پیاپی اقتصادی رو تجربه می‌کنیم، روابط زناشویی یا دوستیمون به هم می‌خوره و هزاران مشکل دیگر که جزو اهداف این طلسم کننده ها یا دعانویس ها هم هست.

من نمی‌گم طلسم و دعا تاثیر نداره، اما این رو با اطمینان کامل بهتون می‌گم از هر هزار نفر شاید یه نفر این قدرت رو داشته باشه، بقیه یک سری جملات کلیشه ای و روش های کلیشه ای بلدن که اتفاقا برای همه مشتری هاشون هست.

خوب فرض بکنیم همه اینها دست اندرکارن که ما نتونیم به خواستمون برسیم. از چه طریقی می‌تونیم تاثیر این نیروهای منفی و بازدارنده رو خنثی کنیم؟ از طریق بالا بردن توان انرژیتیکی یا اقتدار شخصی. یعنی نیروهای درونی و قدرت اراده رو وقتی بالا می‌برین این نیروی درونی مثل آتش هست که هر نوع آفتی رو می‌سوزونه و دود می‌کنه می فرسته هوا. حالا این آفت هر چی میخواد باشه.

همه تمرینات مربوط به آرام سازی ذهن و بدن و هم‌چنین تنظیم مراکز انرژی مثل چاکراه‌ها یه جورایی باعث افزایش نیروی درونی می‌شن. این نوع تمرین‌ها برای حفاظت از روح و روان ما خیلی موثر هستند. وقتی این تمرین‌ها را انجام می‌دیم، یه حفاظ انرژیک دور تا دور بدنتون شکل می‌گیره و مانع نفوذ افکار منفی می‌شه. برای محافظت از خودتون به هیچ وجه دنبال این نباشین که برین از یه دعا نویس و فال گیر طلسم شکن بگیرین یا روش هایی یاد بگیرین که به دیگران آسیب بزنین. پس سعی نکنین اصلا سمت این چیزها برین چون وقتی باور داشته باشید که یکی هست که می‌تونه سرنوشت و زندگیتون رو با یه جمله و دعا کن فیکون کنه، مسلما مسیر موفقیتتون به سمت بیغوله و خرابه آباد منحرف می شه.

اینو هم در نظر داشته باشید که کائنات هوشمنده و شوخی و انگولک کردن این انرژی عظیم کیهانی کار ابلهان هست. یعنی طرف می‌آد با دعا نویسی و طلسم کردن و اینا در اصل خودش رو با این انرژی عظیم و قهار روبرو می‌کنه که شبیه یه شوخی مضحک هست. چهره های داغون و انرژی های بسیار بسیار منفی این آدمها به همین موضوع بر می‌گرده و هیچ کدوم رو تا جایی که می‌دونم زندگی راحتی ندارن و هشتشون گرو نه هست. میلیونها میلیون درآمد دارن، اما پولی که در می آرن اصلا برکت نداره و استخوانی توی گلوشون هست.

یعنی اگه شما هم به نوعی خدای نکرده توی زندگیتون دست به همچین کاری زدین و رفتین پیش اینها، هر مدلش حالا می‌خواد طلسم محبت باشه، عشق باشه ورشکستگی مالی باشه حتی اگه نیت خیر هم داشته باشید، دارید از طریق واسطه های مثل دعابنویس و فال گیر و اینا در مقابل نیروی عظیم کیهانی موضع می‌گیرین و مقابله می کنین و مسلما زندگیتون رو با خاک مساوی می‌کنین. بازم می‌گم انرژی کیهانی هوشمند هست و از طریق راه هایی وارد عمل می‌شه که عمرا نمی‌تونید حدس بزنید منم نمی‌تونم حدس بزنم فقط ایمان دارم که توی زندگی عمل می‌کنه یه جایی زیرپامون رو خالی می‌کنه که دیگه جای جبرانش هم نیست. حالا می‌خواد توی روابط باشه، توی سلامتی باشه، بیماری، مرگ عزیزان، شکست های مالی یا هر چیزی دیگه. اگه هم توی عمرتون انجام دادین حتما حتما در پی جبرانش باشین و توی هر زمینه ای به کسی آسیب رسوندین توی اون زمینه جبرانش کن.

مصطفی نصیری
بهمن ۱۳۹۸

نظرات 
    برای ثبت نظر باید عضو باشید. اینجا ثبت نام کنید یا اگر عضو هستید وارد سامانه شوید.