همه / مقاله

29,000

چالش شش روزه مدیتیشن ذهن‌آگاهی

چکیده
پرورش آگاهی لحظه به لحظه از محیط پیرامون و افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستیم، کمک می‌کند تا با افکار و احساساتی که باعث استرس و اضطراب در زندگی ما می‌شوند مقابله کنیم. با تمرین مدوام این چالش شش روزه، به جای اینکه تحت تاثیر تجارب منفی گذشته یا نگرانی از وقایع آینده، به صورت ناخودآگاه دست به عمل بزنیم، این توانایی را پیدا کنیم که آرامش خودمان را حفظ کرد و در لحظه و زمان حال حضور آگاهانه تری داشته باشیم.


در این دنیای پرهیاهو و پرمشغله ما، ذهن ما دائما درگیر است و افکار و احساسات ما را پراکنده و پریشان می‌کند. این درگیری‌ها باعث می‌شود احساس نگرانی داشته باشیم و در اضطراب دائمی به سر ببریم. بیشتر ما با این همه  مشغله و درگیری‌های فکری، حتی پنج دقیقه هم برای مراقبه و استراحت وقت نداریم، چه برسد به سی دقیقه. اما برای سلامتی ما بسیار ضروری است که روزانه چند دقیقه را برای پرورش فضای ذهنی و رسیدن به تعادل ذهن و جسم اختصاص دهیم. بنابراین، می‌توانیم از تمرینات این چالش شش روزه استفاده کنیم تا ذهن‌‌مان را خالی کرده و آرامش مورد نیاز را در این دنیای پرهیاهو و مشغله‌های جنون‌آمیز کسب کنیم. در این دوره کوتاه مدت، قصد دارم به شما در طی شش روز کمک کنم تا با تلاش بسیار کم، تمرینات بسیار کاربردی و مفید را در هر زمان و مکانی انجام دهید.

در این تمرین شش روزه، چندین تمرین کاربردی با محوریت ذهن‌آگاهی طراحی کردیم. با شرکت در این چالش ذهن‌آگاهی، اجازه دهید که درخشش درونی‌تان نورافشانی کنند و باعث احیای ذهن و جسم شما شوند تا بتوانید در آغاز فصل بهار تغییرات اساسی درونی را تجربه کنید.

پرورش آگاهی لحظه به لحظه از محیط پیرامون و افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستیم، کمک می‌کند تا با افکار و احساساتی که باعث استرس و اضطراب در زندگی ما می‌شوند مقابله کنیم. با تمرین مدوام این چالش شش روزه، به جای اینکه تحت تاثیر تجارب منفی گذشته یا نگرانی از وقایع آینده، به صورت ناخودآگاه دست به عمل بزنیم، این توانایی را پیدا کنیم که آرامش خودمان را حفظ کرد و در لحظه و زمان حال حضور آگاهانه تری داشته باشیم. این آگاهی و حضور در لحظه به ما توان مقابله با چالش‌های اساسی زندگی را می‌دهند. به مرور، یک ذهن آگاه در درون ما رشد می‌کند که ما را از قرار گرفتن در الگوهای فکری محدود کننده و نامعتبر رها می‌کند و قادرمان می‌سازد تا بر احساسات مثبت و سازنده متمرکز شویم. همچنین ذهن آگاهی، ما را قادر می‌سازد که با خودمان مهربان‌تر باشیم و دیگران را بهتر درک کنیم.

برای دسترسی به این آموزش و شرکت در چالش شش روزه مدیتیشن ذهن آگاهی، ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس دوره را سفارش دهید. 

نظرات 
    برای ثبت نظر باید عضو باشید. اینجا ثبت نام کنید یا اگر عضو هستید وارد سامانه شوید.